Pożegnanie absolwentów - 30.04.2021 r.

30 kwietnia 2021, Autor: Administrator

„Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami”.
 
 
Koleżanki i koledzy, absolwenci ZSP  w Łysych
 
Dziesiątki lekcji, przerw i nareszcie ten ostatni, symboliczny w tym roku dzwonek. Cztery lata w społeczności naszej szkoły, to zapewne był dla Was czas obfity w nowe doświadczenia, przyjaźnie. Tu, krok po kroku, pokonywaliście bariery, zdobywaliście wiedzę, stawaliście się ludźmi dorosłymi, świadomie wybierającymi drogę swojej przyszłości. Być może nasze drogi się rozejdą, pojawią się inni ludzie, inne przeżycia niekiedy mocniejsze i ciekawsze, ale w naszych sercach zawsze znajdziecie przyjazne miejsce.
Dziś serca Wasze przepełnia radość z otrzymania świadectwa ukończenia szkoły. Przed Wami niepokoje i nadzieje, niepewność i szukanie drogi po splątanych ścieżkach świata, znaki zapytania.
Życzymy Wam by zdobyta wiedza, wspólne doświadczenia pozytywnie wpływały na dalsze życie. Nigdy nie traćcie nadziei, ani wiary we własne siły. Nie rezygnujcie z marzeń i planów, pamiętając, że każdy z Was ma ważną rolę do spełnienia. Pamiętajcie też i o tym, że oprócz zdobytej wiedzy, o wartości człowieka decyduje to, co ma w sercu. 
 
Powodzenia!

Aktualizacja: 17 maja 2022