Aktualni stypendyści

    W roku szkolnym 2015/2016 stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymali Olga Drężek z klasy II Liceum Ogólnokształcącego i Wojciech Bogdański z klasy II Technikum Agrobiznesu.

Olga osiągnęła w ubiegłym roku szkolnym średnią ocen 5,2, a Wojtek 4,85. Oboje mieli wzorową ocenę za zachowanie.

Napisali kilka słów o sobie:

WOJTEK:

Interesuje mnie fizyka, zwłaszcza elektronika. W wolnych chwilach projektuję i wykonuję różne urządzenia. Lubię grać w koszykówkę. W przyszłości mam zamiar prowadzić w miarę możliwości gospodarstwo ekologiczne.  

OLGA:

Jestem osobą  bardzo ciekawą świata oraz otwartą na ludzi. Wiem czego oczekuję od życia i pewnie dążę do zrealizowania zamierzonych celów. Fascynuje mnie kultura krajów anglojęzycznych oraz skandynawskich, również język oraz uwarunkowania geograficzne. Interesuje mnie weganizm oraz uświadamianie ludzi w tym względzie, również na temat obrony zwierząt. Obecnie jestem na diecie wegetariańskiej, natomiast w przyszłości zamierzam przejść na weganizm i kolejno wprowadzać go we wszystkie sfery życia codziennego. Moją wielką, życiową pasją jest muzyka, wszelakie gatunki oraz podgatunki. W przyszłości zamierzam wykonywać pracę zgodną z moimi przekonaniami oraz taką, z której będę czerpała przyjemność. 

 

 

 

 

Olga i Wojtek 1
Olga i Wojtek 2