Sportowe osiągnięcia naszych uczniów na przełomie 2019 i 2020 roku

1 lutego 2020, Autor: J.M.

1.
III - miejsce dziewczęta i III miejsce chłopcy na Mistrzostwach Powiatu Ostrołęckiego w KOSZYKÓWCE 3x3 .
 
Zawodnicy w składzie : Piotr Ksepka , Maciej Wiszowaty , Kacper Gołaś , Paweł Kaczmarczyk, Michał Polewaczyk, Cezary Małż, Szymon Kaczmarczyk .
 
Zawodniczki w składzie : Aleksandra Krysiak, Emilia Bastek, Magdalena Kozłowska, Martyna Parda, Justyna Kamińska, Martyna Pardo , Wiktoria Mąka .
 
2.
I- miejsce chłopcy II- miejsce dziewczęta na Mistrzostwach Powiatu Ostrołęckiego w HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ -LICEALIADA
 
Zawodnicy w składzie : Szymon Banach , Maciej Zakrzewski , Wojciech Cichy, Mikołaj Drężek, Szymon Małż, Mariusz Tański, Mariusz Gnoza, Mateusz Gabrielski ,Krystian Parzych, Piotr Ksepka, Szymon Kaczmarczyk , Krystian Olszewski
 
Statuetkę najlepszego strzelca otrzymał - Maciej Zakrzewski .
 
Zawodniczki w składzie : Karolina Kozłowska , Jolanta Małż, Dominika Olszewska, Karolina Krysiak , Patrycja Grabek, Aleksandra Lipka, Martyna Borkowska, Amelia Małż , Klaudia Bałdyga, Michalina Filipkowska , Natalia Gleba.
 
3.
Na Mistrzostwach Powiatu Ostrołęckiego w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców brały udział następujące osoby : Dominika Olszewska, Magdalena Szymańska - miejsce V , Karolina Kozłowska, Edyta Sobotka - miejsce VIII, Michalina Filipkowska , Klaudia Bałdyga - miejsce VI Wojciech Deptuła- miejsce VI, Mariusz Tański - miejsce VII, Wiktor Łukasik, Krystian Parzych, Szymon Banach, Piotr Ksepka .
 
Dziewczęta drużynowo zajęły miejsce II, a chłopcy drużynowo zajęli miejsce III .
 
4.
Na Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Ostrołęckiego w Myszyńcu , reprezentacja dziewcząt w składzie :
 
Emilia Bastek , Klaudia Bałdyga , Patrycja Grabek i Michalina Filipkowska zajęła miejsce I .
 
Statuetkę najlepszej zawodniczki otrzymała Emilia Bastek .
 
A reprezentacja chłopców w składzie : Przemysław Pisarek , Wojciech Deptuła, Krystian Parzych, Mariusz Tański, Mikołaj Drężek i Wojciech Cichy zajęła miejsce- III.
 
Opiekun: Beata Kowalska
83100435_1015754095469548_7190510440235925504_n
83386789_1015754398802851_2130231253998239744_n
83442558_1015753842136240_1045503096928600064_n
83818100_1015753905469567_8364707550674812928_n
83906473_1015754212136203_1935098064968613888_n
83972499_1015753948802896_3290659008523796480_n
84146690_1015754122136212_5805114837071560704_n
84237241_1015754028802888_6665499758301282304_n
84276084_1015754358802855_3269836306993119232_n
84330196_1015754002136224_5579043748773363712_n
84386554_1015754248802866_4422569073557110784_n
84386556_1015754318802859_5068086341565153280_n
84451892_1015754182136206_5097844262993657856_n
84452788_1015753732136251_3179310177488732160_n
84609418_1015753765469581_300655570510151680_n
84615831_1015753872136237_3962389518501281792_n
84773411_1015754148802876_5456895969796816896_n
84965340_1015753805469577_7401000486695862272_n

Aktualizacja: 10 września 2020