Aktualności


UWAGA!!
OGŁOSZENIE DLA SŁUCHACZY SZKÓŁ DLA DOROSŁYCH
Znalezione obrazy dla zapytania OGŁOSZENIE
29 i 30 września 2018 r. odbędą się pierwsze zajęcia w szkołach dla dorosłych:
- liceum ogólnokształcące dla dorosłych
- kurs kwalifikacyjny TG.03 Piekarz (Produkcja wyrobów piekarskich)
 
- kurs kwalifikacyjny RL.03 Rolnik (Prowadzenie produkcji rolniczej)
Szczegółowe plany zajęć podamy w terminie późniejszym. Słuchaczy , którzy składali wniosek o przyjęcie do szkoły prosimy o dostarczenie świadectwa ukończenia szkoły ponadpodstawowej. 

EUROPEJSKI KROK W ZAWODOWĄ PRZYSZŁOŚĆ
Znalezione obrazy dla zapytania erasmus +
18 września 2018 r. rozpoczęliśmy nabór wniosków na wyjazd na staż zagraniczny do Hiszpanii dla uczniów naszej szkoły w ramach projektu "EUROPEJSKI KROK W ZAWODOWĄ PRZYSZŁOŚĆ" dofinansowanego z programu Erasmus +. Dokładniejsze informacje i wnioski można uzyskać w sekretariacie szkoły.


Międzysołecki Turniej Piłki Nożnej pod patronatem Starosty Ostrołęckiego i Wójta Gminy Łyse - 16.09.2018 r.

W niedzielę 16 września 2018 r. reprezentanci poszczególnych sołectw z terenu Gminy Łyse uczestniczyli w Międzysołeckim Turnieju Piłki Nożnej pod patronatem Starosty Ostrołęckiego i Wójta Gminy Łyse, który odbył się m.in. na naszym Kompleksie Boisk Sportowych Orlik przy ZSP w Łysych. 
W wyniku bardzo emocjonujących rozgrywek zwycięstwo w turnieju wywalczyła drużyna z Lipnik, drugie miejsce zajęła reprezentacja sołectwa Łyse, a trzecie Dawia - Złota Góra. Tytuł  najlepszego strzelca turnieju otrzymał Jarosław Drężek, najlepszym bramkarzem został Patryk Lis. 
Po zakończeniu rozgrywek rozstrzygnięto "Konkurs wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym" zorganizowany przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Ostrołęce. Główną nagrodę w konkursie - rower w wyniku losowania otrzymał mieszkaniec Serafina. 
Wszystkim uczestnikom i kibicom gratulujemy sportowej rywalizacji i dobrej zabawy oraz zapraszamy piłkarzy na kolejne zmagania już za rok smiley

Zaproszenie na zebranie z rodzicami - 14 września 2018 r.

Serdecznie zapraszamy rodziców wszystkich uczniów Zespołu Szkół Powiatowych w Łysych w najbliższy piątek - 14 września 2018 r., o godz. 13:30 na spotkania z wychowawcami. Porządek zebrania:
- spotkanie ogólne z Dyrektorem ZSP w Łysych
- spotkania z wychowawcami, na których będą przedstawione wszelkie sprawy organizacyjne związane ze świeżo rozpoczętym rokiem szkolnym 2018/19

Zapraszamy na Międzysołecki Turniej Piłki Nożnej pod patronatem Starosty Ostrołęckiego i Wójta Gminy Łyse - 16 września 2018 r.

Zespół Szkół Powiatowych w Łysych, Stowarzyszenie „Czas na Kulturę” i Kurpiowskie Towarzystwo Społeczno-Kulturalne organizuje 16 września 2018 r., Międzysołecki Turniej Piłki Nożnej pod patronatem Starosty Ostrołęckiego i Wójta Gminy Łyse
 
W związku z tym, zapraszamy do udziału w Turnieju poprzez wystawienie drużyny sołeckiej lub wspólnej z innym sołectwem, osobisty udział w nim oraz kibicowanie swoim drużynom w czasie Turnieju. Na wszystkich uczestników, zawodników i kibiców, czekają  atrakcyjne niespodzianki oraz wspólny posiłek. 
 
Liczymy na pozytywny odzew  i udział w wyśmienitej zabawie.
 
Prosimy o szczególnie wnikliwe zapoznanie się z Regulaminem Turnieju.
 
Drużynę należy zgłosić na karcie zgłoszenia, najpóźniej do 10 września 2018 r.

(Karta zgłoszenia)
(Regulamin)
(Harmonogram)

XI Mistrzostwa Polski w biegu 24-godzinnym - 8-9 września 2018 r.

8 i 9 września 2018 r. byliśmy już po raz drugi współorganizatorami XI Mistrzostw Polski w Biegu 24-godzinnym. Wcześniej gościliśmy biegaczy i biegaczki na swoich obiektach we wrześniu 2015 roku. Sportowcy byli niezwykle zadowoleni z poziomu organizacji oraz naszej kurpiowskiej gościnności dlatego też nie dziwi, że w sobotni poranek na starcie biegu stawiło się ponad stu biegaczy z terenu całej Polski jak również z Ukrainy, Białorusi i Litwy...(czytaj dalej)


Narodowe Czytanie "Przedwiośnia" - 8.09.2018 r.

W sobotę 8 września nie mogło nas zabraknąć na wspólnym czytaniu "Przedwiośnia" Stefana Żeromskiego w Gminnej Bibliotece Publicznej w Łysych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy II Technikum Technologii Żywności: Magdalena Krysiak, Katarzyna Olszewska i Daniel Piankowski, którzy doskonale wywiązali się ze swojego zadania!


3 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2018/19

(zdjęcia)


ROZPOCZYNAMY NOWY ROK SZKOLNY 2018/19

Przypominamy, ze 3 września o godzinie 9.00 odbędzie się uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019
 
Wam kochani uczniowie życzymy by zdobywanie wiedzy było fascynującą przygodą, rozwojem własnych zainteresowań.
 
Niech nasza szkoła będzie dla Was także miejscem radości, wielu przyjaźni i ciągłego rozwoju.Szanowni Nauczyciele, drodzy Uczniowie i Rodzice.
 
 
Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadeszły wyczekiwane wakacje. Czas na odpoczynek i regenerację sił.
 
Składamy wszystkim serdeczne podziękowania za całoroczny wysiłek i owocną współpracę.
 
Życzymy naszym Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły, by nadchodzące wakacje były bezpieczne, radosne i pełne niezapomnianych wrażeń.
 
Cieszcie się piękną, słoneczną pogodą ...
Do zobaczenia we wrześniu!!!

Zakończenie roku szkolnego 2017/18 - 22.06.2018 r.


22 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018. Podczas uroczystości odbyło się pożegnanie absolwentów III klasy Branżowej Szkoły I stopnia oraz wręczenie nagród i dyplomów uczniom za szczególne osiągnięcia...(czytaj całość)


Niewidzialne użależnienia czyli użależnienia od czynności i zachowań - 7-11.06.2018 r.

W dniach 7 i 11 czerwca w Zespole Szkół Powiatowych w Łysych, odbyły się zajęcia profilaktyczne z zakresu uzależnień behawioralnych (uzależnienia od czynności - zachowań)...(czytaj całość)

 

 


Konkurs na innowacje technologiczne - 24.05.2018 r.


Dnia 24 maja 2018 r. w Zespole Szkół Powiatowych w Troszynie odbył się V Powiatowy Konkurs „Innowacyjne Technologie w Agrobiznesie"...(czytaj dalej)

 

 


Wycieczka do Trójmiasta - 27-29 maja 2018 r.
Zdjęcie użytkownika Zespół Szkół Powiatowych w Łysych.
W dniach 27.05.-29.05.2018 r. odbyła się wycieczka do Trójmiasta. Program wycieczki obejmował między innymi...(czytaj dalej)

 


„PRAKTYK BIZNESU”

24 maja 2018 r. młodzież naszej szkoły uczestniczyła w spotkaniu dotyczącym praktycznych aspektów prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Na przykładzie znanych przedsiębiorców oraz własnej praktyki w prowadzeniu firmy, prowadzący spotkanie – Krzysztof Rek - opowiadał młodzieży o blaskach i cieniach prowadzenia własnej firmy...(czytaj całość)


Spotkanie z policjantem nt. uzależnień - 17.05.2018 r.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dniu 17 maja 2018 roku mł. asp. Krzysztof Kolator z Zespołu ds Profilaktyki Społecznej Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce spotkał się że społecznością uczniowską i kadrą pedagogiczną Zespołu Szkół Powiatowych w Łysych...(czytaj dalej)

 


TRWA REKRUTACJA DO NASZEJ SZKOŁY NA ROK SZKOLNY 2018/2019

Drodzy Gimnazjaliści!
Szanowni Państwo, Rodzice uczniów III klas gimnazjum!

Zapraszamy do naszej szkoły, wszechstronnie uczącej, coraz ciekawszej i piękniejszej
Czeka na Was ciekawa i różnorodna oferta edukacyjna, doskonała kadra pedagogiczna i sympatyczni koledzy i koleżanki.

Zapraszam do składania podań smiley

Nie zwlekajcie - czekamy na Was w ZSP w Łysych!

 


Życzenia dla Maturzystów 2018!

Szanowni Maturzyści!

W piątek 4 maja 2018 r. o godzinie 9:00 ruszy sesja egzaminacyjna MATURA 2018. Życzymy Wam jak najlepszych wyników na egzaminach maturalnych i wszelkiej pomyślności w dalszej karierze zawodowej. Trzymamy za Was mocno kciuki i życzymy zwyczajowo połamania piór!

Rada pedagogiczna i pracownicy Zespołu Szkół Powiatowych w Łysych


Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych - 27.04.2018 r.
Zdjęcie użytkownika Zespół Szkół Powiatowych w Łysych.

27 kwietnia pożegnaliśmy uroczystym apelem maturzystów z IV klasy Technikum Agrobiznesu i Liceum Ogólnokształcącego dla dorosłych...(czytaj dalej)


Podsumowanie projektu Erasmus + "Razem na staż" - 24.04.2018 r.

24 kwietnia w ZSP w Baranowie odbyło się uroczyste podsumowanie projektu Erasmus +...(czytaj dalej)


Spotkanie z Mateuszem Ziółko z cyklu "Opowiem Wam o..."

Wczoraj mieliśmy niezwykłego Gościa - Mateusza Ziółko! Wokalista udzielił wywiadu, usłyszeliśmy też rewelacyjny recital...(czytaj dalej)


X Powiatowy Konkurs Recytatorski - 16.04.2018 r.
Zdjęcie użytkownika Zespół Szkół Powiatowych w Łysych.
Pięknie i uroczyście było dziś w ZSP w Łysych, a to za sprawą X Powiatowego Konkursu Recytatorskiego: Poezja patriotyczna...(czytaj dalej)


ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE I KONCERT CHARYTATYWNY Z MATEUSZEM ZIÓŁKO - 23 KWIETNIA 2018 R.